Maschine Mikro MK2 white Native Instruments

Kód: 007-10
Neohodnoceno
8 980 Kč

Groove prodution studio, MIDI/USB, SW Maschine 2.0, bílá barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balík nástrojů Komplete Select v hodnotě 1000 USD zdarma!

 
Maschine se již etabloval jako plnohodnotný, profesionální, hardwarovo-softwarový systém pro tvorbu beatů a tracků. A udělal další krok vpřed a vy můžete s ním. Vyberte si černý nebo bílý hardware, používejte vysoce citlivé pady, mějte lepší kontrolu díky přepracovanému LCD displeji a využívejte nových vlastností softwaru. Bezkonkurenční workflow Maschine je ještě plynulejší a intuitivnější. A navíc je k dispozici více než 6 GB zvuková knihovna, včetně Massive – syntezátoru pro basy a leady. Váš nový Maschine navíc můžete vystajlovat pomocí nových Maschine Custom Kits. Nikdy nebyl lepší čas pro váš groove.
 
 
 
 
 
Specifikace:
 
 • vícebarevné a ještě citlivější pady;
 • volně přiřaditelné barvy jednotlivým zvukům, patternům, skupinám a scénám;
 • přizpůsobivý hardware Mk2 s odnímatelnými kryty a 7 barevnými variantami;
 • vylepšený display s vysokým kontrastem a lepším pozorovacím úhlem (pouze Maschine)
 • možnosti Timestretch a pitch shifting v aktualizovaném softwaru verze 1.8 (aktualizace zdarma)
 • možnost ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace, v případě použití jako VST, AU nebo RTAS plug-inu
 • nové efekty: Transient Master, Tape a Tube Saturation
 • četná vylepšení pracovních postupů pro ještě intuitivnější a rychlejší práci
 • ZDARMA Komplete select: Massive, Prism, Monark, Gentleman, Drumlab, Retro Machines, Vintage Organs, West Africa, Scrabee Mark, Solid bus comp (nutná registrace!)
 
Maschine je tou pravou zbraní pro tvorbu beatů a živou produkci – nyní je ještě lepší, díky novým barevným padům. Díky věhlasnému syntezátoru Massive, který je součástí, a novým efektům, nabízí Maschine a Maschine Mikro ještě víc, než kdykoliv dříve. A s možností výběru mezi černou nebo bílou variantou, můžete lépe vyjádřit svůj styl. Maschine lze dokonce barevně přizpůsobit díky různě barevným otočným ovladačům.
 
Ideální řešení do studia i pro živou produkci


To nejlepší z obou světů je integrováno do hardwarovo-softwarového systému, který kombinuje výkon a flexibilitu počítačové hudební produkce s pocitem a bezprostředností hardwarového grooveboxu. Kreativní pracovní prostředíkombinuje sekvencer postavený na bázi patternů, profesionální sampler, multi-efektovou jednotku a možnost hostovat plug-iny ve formátech VST® a Audio Units™. Vše lze ovládat přímo z hardwaru. Intuitivní a jednoduché ovládání všech softwarových parametrů a funkcí pomocí 47 tlačítek s kliknutím, 8 otočnými ovladači pro možnost okamžitého zásahu a 1 hlavním otočným ovladačem s možností stisknutí. Automatické mapování ovladačů jakéhokoliv plug-inu na 8 otočných ovladačů, pro možnost okamžité práce. Plnohodnotná integrace do studia. Jamujte s Maschine a pak pohodlně vyexportujte data do vašeho DAW pro finální aranžmá a mix. Profesionální zvuková knihovna s více než 6 GB zvuků všech žánrů s celkem 18.000 vzorky. K dispozici je celkem více než 300 nástrojů, včetně bas, klávesových zvuků, leadů, varhan a smyčců. Nechybí ani bicí smyčky i samostatné údery, 300 bicích sad, 1400 předprogramovaných patternů a 62 kompletních projektů. Výjimečná efektová jednotka s více než 170 presety studiové kvality – od klasických studiových standardů, až po velmi kreativní nástroje.Samozřejmostí jsou klasické funkce bicích automatů, jako je 16 dynamických úrovní, swingování, pad-link, opakování not, krokový sekvencer, emulace samplingu MPC 60/SP 1200. A ještě více zvuků – součástí Maschine Mk2 je zvukový balík Komplete Elements s více než 1000 skvělých zvuků z oceňovaných NI softwarových syntezátorů, plus plná verze syntezátoru Massive (součástí Komplete 8 Ultimate a Komplete 8).
 

Maschine Mikro
Maschine Mikro je ideálním vstupem do světa Maschine – tvořte vlastní beaty a groovy během okamžiku, pomocí naprosto stejného softwaru, jako je v plné verzi. Mikro je jen kompaktnější hardwarový ovladač.
 
Maschine Custom Kits
S volitelnými výměnnými kryty Maschine můžete přizpůsobit svůj Maschine hardware tak, any plně vyhovoval vašemu stylu. Vyberte si z pěti různých barev:
 • Solid Gold
 • Dragon Red
 • Ping Champagne
 • Steel Blue
 • Smoke Graphite
 
Každý kryt obsahuje hliníkový čelní panel a sadu odpovídajících otočných ovladačů pro použití s novou černou nebo bílou variantou hardwaru Maschine. Převlékněte Maschine během okamžiku a dejte vaší hudební produkci novou barvu.
 

Připevněte Maschine jako snare pomocí obsaženého montážního adaptéru – kompatibilní se standardním bicím hardwarem pro dokonalou integraci do sestavy bicích.
 
Co je nového v Maschine Mk2
a softwaru Maschine 1.8
 
Produkujte barevně
Nové barevné kódování vám umožní spatřit váš zvuk. Neuvěříte, jak se tím zlepší vaše workflow.
 
Stačí přiřadit barvy skupinám, zvukům, patternům a scénám a hned uvidíte pady a skupiny tlačítek na vašem hardwaru, jak se rozsvěcejí stejnou barvou. Například Kick udělejte červený a okamžitě uvidíte, který pad hraje právě Kick. Přidejte své tvorbě trochu barvy!
 
A díky lepší citlivosti nových padů máte na dosah ruky také novou úroveň přesnosti hry.
 
Massivní bonus
S novou verzí Maschine 1.8 dostanou všichni uživatelé Maschine plnou verzi moderní legendy – Massive (je též součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Syntezátor, který svými basovými zvuky roztřese zem. Tento monstrózní syntezátor obsahuje 1300 zvuků, které můžete okamžitě použít a to přímo z prohlížeče Maschine, který lze plnohodnotně ovládat z hardwaru.
 
Osm otočných ovladačů Maschine umožňuje přímý přístup k osmi makro ovladačům Massive. Dokonalá synergie mezi hardwarem a syntezátorem.
 
Time Stretch a Pitch Shift
Software Maschine 1.8 nabízí možnosti Time Stretch a Pitch Shift. Jednoduše zrychlujte nebo zpomalujte z jednoho BPM k druhému. S podporou automatické detekce BPM. A nebo upravte délku vašeho zvuku na přesnou délku tak, aby se například vešel přesně na jednu dobu.
 
A co víc, tvořte své beaty harmonicky, pomocí naladění vašich samplů s funkcí Pitch Shift.
 
Nové efekty
Nejnovější aktualizace, která je k dispozici zdarma, nabízí nové efekty, vybrané speciálně pro tvorbu beatů. Transient Master je velice oblíbený NI dynamický a mixážní efekt. A právě ten se stal součástí softwaru Maschine 1.8.
 
Ideální je pro pozicování bicích a perkusí. Umožní vám míchat odpředu dozadu a umístí každý vzorek přesně na to správné místo v prostoru. Nové efekty Tube, Tape Saturator a Tube Saturator přináší tajemství analogové vřelosti a přirozenosti.
 
Nový vzhled a nový pocit
Nový hardware doslova poskočil o kus dopředu v použitelnosti, spolehlivosti a estetiky. Inverzní displej nabízí vysoký kontrast a lepší pozorovací úhel, který potebujete během živého hraní nebo ve studiu.
 
Přepracován byl také USB konektor pro USB. Je teď méně náchylný k nechtěnému vytažení  kabelu. A nové gumové nožičky znamenají lepší přilnavost k podložce a udrží tak hardware pevně na místě i v případě těch nejagresivnějších beatů.
 
Vylepšení v oblasti workflow
Producenti pracující s Maschine ocení velké časové úspory, kterých dosáhnou díky následujícím vylepšením ve workflow softwaru Maschine 1.8
 • Ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace: spusťte Maschine jako plug-in ve vašem DAW a použijte Transport tlačítka vašeho Maschine hardwaru pro ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace.  (Tato funkce vyžaduje poslední verzi aplikace NI Controller Editor). Funkce není kompatibilní pro Pro Tools.
 • Nový režim náhledu v prohlížeči: Jednoduše listujte v prohlížeči a využijte předběžného náhledu, aniž byste museli zvuk načítat.
 • Přepracovaný náhled nyní obsahuje samostatnou úpravu délky a hlasitosti not.
 • Nové hardwarové zkratky: Vyberte a mažte události jednoduše.
 • Tlačítko Pannic: okamžitě vypne veškerý zvuk z Maschine.
 • Uložte skupinu se samply.
Systémové požadavky
 
Windows
 • Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64 Bit)
 • Intel Core Duo nebo AMD Athlon 64 X2
 • 2 GB RAM
 
Mac
 • Mac OS X 10.6 nebo 10.7 (poslední aktualizcae)
 • Intel Core Duo
 • 2 GB RAM
 
Podporovaná rozhraní
 • Stand-alone
 • VST
 • Audio Units
 • RTAS (Pro Tools 9 nebo novější)
 • ASIO
 • CoreAudio
 • WASAPI

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI klávesy a kontrolery
Záruka: 2 roky