Komplete Kontrol S61 Native Instruments

Kód: 007-06
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Komplite kontrol 61 2
18 680 Kč
Skladem

MIDI Keyboard a ovladač pro Komplete 9 a vyšší, 61 kláves

Detailní informace

Detailní popis produktu

Top série HW ovladačů od Native Instruments!

 
Balík nástrojů Komplete Select v hodnotě 1000USD zdarma!
 
Komplete Kontrol S-série otevírá nový poteciál virtuálních nástrojů Komplete. Světově největší a nejoblíbenější zvuková banka poprvé skutečně ožije pod vašimi prsty - intuitivnější a inspirativnější ovládače než kdykoliv předtím!
 
 
 
 
Specifikace:
 
 • MIDI klaviatura s 61 klávesami
 • Okamžitý a jednoduchý přístup do knihovny Komplete přímo z HW
 • Parametry kadždého z nástrojů Komplete přímo předmapovány
 • Multi-color Light GuideTM  podvícené RGB označení rozložení nástrojů na klaviatuře
 • Luxusní klávesnice nejvyšší kvality firmy FatarTM - Studiologic
 • Vysoce flexibilní ovládací doteková lišta pro pokočilou vizuální kontrolu a přehled
 • Jednoduchá tvorba akordů stisknutím jednoho tlačítka, možnost přehrání jednou klávesou
 • Plný přístup k ovládání SW bez nutnosti zásahu do laptopu
 • Touch-strips pro Pitch bend a modulaci
 • ZDARMA Komplete select: Massive, Prism, Monark, Gentleman, Drumlab, Retro Machines, Vintage Organs, West Africa, Scrabee Mark, Solid bus comp (nutná registrace!)
 • ZDARMA 25EUR voucher

 Kompatibilita:

 • Požadovány Komplete 9 nebo vyšší
 • Maximální optimalizace všech nástrojů Komplete 10 nebo Komplte 10 Ultimate

Ovládejte vše!

Objevte nástroje Komplete! S luxusní klávesnící od renomovaného italského výrobce (Fatar - Studiologic), pokročilými ovládacími funkcemi, nadčasovým designem a deseti vynikajími nástoji zdarma (Komplete select) se jedná o jedny z nejlépe vybavených Midi klaviatur na světě. Série Komplete Kontrol je navržena pro nejlepší možné ovládání vašich SW i HW nástrojů. 

Komplete Browser a Native Map®

Pocházejte a aktivujte nástroje a samply jedním tlačítkem. Komplete Kontrol klaviatura může pracovat v MIDI režimu a nebo při použití stejnojmeného plug-inu Komplete kontrol, přes který můžete lehce ovládat všechny virtuální nástroje, díky "tag browse" systému. Neztrácejte čas s mapováním parametrů na klávesnici počítač. Native Map technologie automaticky namapuje všechny klíčové parametry pro každý nástroj Komplete k příslušným knobům. Vše co potřebuje k úpravě zvuku tak máte přímo před sebou na keyboardu.

 Light guide

Unikátní a velice inovativní technologie Light guide zobrazuje a pomocí barev rozlišuje nástroje na klaviatuře. Jasně tak uvidíte kde kde na klaviatuře najdete kick, snare, hi-hats například v Drum Labs. Světla také poskytují zpětnou vazbu jako signalize tlaku na klávesu, akordy, arpegio a podobně.

 Skutečný performer

 Hraje akordy jedinou klávesou nebo namapujte celou klaviaturu podle stupnic. Vytvořte melodii stisknutím jednoho tlačítka s použitá arpegiatoru - optimalizovaného pro manuální ovládání. Zapracujte také na paramatrech zvuku pomocí "touch strip" ovladačů.

 Komplete Select zdarma

Série komplete kontrol obsahuje *zdarma celkem deset nástrojů ze série Komplete. Můžete tedy hned začít tvořit. konkrétn je obsahem: Massive, Prims, Monark, Retro Machines, The Gentleman, Vintage Organs, Screebl Mark I, West Afrika, Drum Lab a Solid Bus Comp. Hodnota těcho virtuálních nástrojů by byla samostatně více než 1000USD. 

 

*Nástroje Komplete Select jsou ke stažení zdarma po online registraci klaviatury na webu NI. 

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI klávesy a kontrolery
Záruka: 2 roky