CODE 49 M-Audio

Kód: 007-02
Neohodnoceno
Značka: M-Audio
6 480 Kč
Skladem

USB/MIDI kontrolér, 49 kláves, 16 padů, XY Touch, Ableton/AIR Music SW

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální USB studiové midi ovladače s nadstandardní softwarovou a hardwarovou výbavou

M-Audio Code navazují na úspěšnou tradici univerzálních studiových klávesových ovladačů Oxygen a Axiom, ovšem nabízejí mnohem více než tito jejich předchůdci. Vedle nadstandardně vybaveného midi ovladače získáte s novými Code také prémiovou kolekci virtuálních nástrojů a produkční program Ableton Live Lite, jejichž společná hodnota daleko přesahuje cenu, za kterou ovladače Code pořídíte.

M-Audio Code 49: Více než univerzální studiový midi ovladač

 • Bohatě vybavený USB MIDI klávesový ovladač s dynamicky citlivou klaviaturou a klávesami plné velikosti, bicími pady, fadery, knoby, X/Y touchpadem a displejem pro plnohodnotné ovládání jakéhokoli DAW
 • ZDARMA: Oblíbený produkční software Ableton Live ve verzi Lite.
 • BONUS od 1. listopadu 2016 do 31. ledna 2017: Rozšířená kolekce virtuálních nástrojů v celkové hodnotě více jak 13 000 Kč. Kolekce obsahuje virtuální nástroje AIR Hybrid 3.0 a Loom + bonusové: Velvet, DB-33 a Mini Grand.
 • Vynikající poměr: bohatá SW a HW výbava / kvalita zpracování / užitná hodnota / pořizovací cena!

 

 Premium Plug-in Suite v ceně

VST nástroje z dílny AIR Music Technology patří už dlouhá léta mezi oblíbené produkty řady světových hudebních producentů a tvůrců filmové hudby. Premium Plug-in Suite obsahuje dvojici oceňovaných virtuálních nástrojů AIR Hybrid 3.0 a Loom + trojici bonusových nástrojů Velvet, DB-33 a Mini Grand jejichž společná hodnota je více jak 13 000 ,- Kč a daleko tak přesahuje pořizovací cenu kteréhokoli modelu Code série!

JAKÉ VIRTUÁLNÍ NÁSTROJE ZÍSKÁTE?

 

HYBRID 3

Hybrid 3.0 je novou generací virtuální syntézy. Tento virtuální syntezátor kombinuje sílu analogového zvuku s širokým rozsahem digitálních možností. Výsledkem je to nejlepší z obou světů – virtuální nástroj s komplexní sadou nastavitelných parametrů znějící jako synth, který dobře znáte ale i jako něco zcela nového.

 

AIR Hybrid 3

 

LOOM

Loom je oceňovaný modulární syntezátor s inovativním Morph Pad ovladačem, který umožňuje vytvářet bohaté a podmanivé zvuky. Loom používá jedinečný modulární přístup k vytvoření mocné syntézy. Tato syntézní technika spočívá v kombinaci jednoduchých křivek k vytvoření složitého zvuku.

 

AIR Loom

VELVET

Velvet je virtuální elektronické piano, které v sobě kombinuje celkem pět legendárních elektronických pian z 60. a 70. let. Přesně napodobuje kvalitu zvuku, odezvu i nuance každého z originálních nástrojů Fender Rhodes Suitcase, Fender Rhodes MK1 a MK2, Wurlitzer 200A a Hohner Pianet-T.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. ledna 2017!

AIR Velvet

DB-33

DB-33 Tonewheel Organ jsou virtuální varhany, které přinášejí zvuky klasických elektromechanických varhan jako jsou legendární Hammond B3 a to včetně otočných reproduktorových skříní. DB-33 zahrnuje celkem 122 přednastavených zvuků plus extra-realistické konvoluce otočného reproboxu a overdrive tube emulace. Model skříně rotačního reproduktoru může být navíc použit i samostatně, třeba jako efekt na jinou zvukovou stopu.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. ledna 2017

 

AIR DB-33

 

MINI GRAND

Mini Grand je jednoduchý, ale výkonný virtuální klavír se sedmi různými zvuky akustického piana, využitelný pro širokou škálu hudebních stylů i tvůrčích potřeb. Kombinace pečlivě nabraných klavírních samplů prémiové kvality spolu s inovativní technologií re-pedalingu, integrovanou simulací různých místností a možností ladění dělá z nástroje Mini Grand ideální plug-in pro tvorbu autentických a emotivních klavírních zvuků.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. ledna 2017!

AIR Mini Grand

 

 

 

ABLETON LIVE LITE SOUČÁSTÍ BALENÍ

Společně s kolekcí virtuálních nástrojů dostanete ke všem ovladačům M-Audio Code také oblíbený tvůrčí nástroj Ableton Live ve verzi Lite. Ableton Live Lite je upravená verze produkčního programu obsahující vybrané nástroje a efekty, které společně s typickým Ableton workflow poskytují svěží a snadný způsob, jak psát hudbu, nahrávat zvuky a vytvářet své vlastní skladby.

 

Ableton Live Lite

 

 Vlastnosti modelu M-Audio Code 49 v kostce:

 • bohatě vybavený studiový keyboard s dynamicky citlivou klaviaturou s 49 klávesami plné velikosti
 • 8 plně uživatelsky mapovatelné knoby s nekonečným průběhem
 • 9 plně mapovatelných faderů a tlačítek
 • X/Y touchpad pro ovládání parametrů ve dvou osách
 • 16 barevně podsvícených, dynamicky citlivých padů pro nahrávání bicích, spouštění klipů, atd.
 • 4 volitelné zóny klaviatury pro vrstvení nebo rozdělní přehrávaných nástrojů/zvuků
 • 4 banky pro ostatní midi ovládací prvky (fadery, knoby, tlačítka)
 • přehledný LED displej pro okamžitou vizuální kontrolu nastavení a ovládaných parametrů
 • podpora protokolu Mackie/HUI pro jednoduché spojení s nejrozšířenějšími DAW aplikacemi bez dlohého nastavování
 • vstupy pro Sustain a Volume pedály
 • 5-pin MIDI vstup a výstup pro připojení hardwarového syntezátoru
 • napájení pomocí USB nebo 9V adaptérem (není součástí)
 • ZDARMA: Software pro tvorbu hudby - Ableton Live Lite
 • ZDARMA: Virtuální nástroje AIR Hybrid 3.0, Loom + bonusové Velvet, DB-33 a Mini Grand (k dispozici ke stažení po registraci HW na stránkách výrobce)

 

* Připojené virtuální nástroje jsou k dispozici zdarma ke stažení po registraci ovladače Code na stránkách výrobce M-Audio.
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI klávesy a kontrolery
Záruka: 2 roky