RELOOP MIXON 4

Kód: 468
Neohodnoceno
Značka: RELOOP
ZdarmaZdarma
reloop mixon 4
18 430 Kč
Skladem

Čtyřkanálový DJ kontrolér se zabudovanou zvukovou kartou, hybridní technologií podporující Serato DJ i djay PRO a podporou pro platformy PC, Mac iOS nebo Android.
Švýcarský nůž pro digitální DJing.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Míchejte v Serato DJ nebo využijte díky Algoriddim djay PRO knihovnu skladeb ze streamovací služby Spotify. Stačí připojit počítač nebo tablet s iOS nebo Androidem. Kontrolér má dock na iPad PRO (12,9“) a iOS zařízení s Lightning konektorem se přes něj zároveň nabíjí.

16 RGB podsvícených tlakově citlivých padů zajistí snadné spouštění samplů a triggerování režimů Hot Cue, Loop Roll, Sampler, Slicer, Flip a Cue & Slicer loop. Funkce Pitch Play umožňuje živý remix cue bodů v různých tóninách.
Režim Slip umožní manipulaci s trackem pomocí scratchování nebo smyčkování, aniž by se přerušilo jeho flow.

Kombinujte filtry s dalšími efekty otočením jediného knobu. S Macro FX vytvoříte dramatické build-upy, přechody nebo breaky.Beaty lze rovnat na Mixonu jediným stiskem tlačítka a funkce Harmonic Mixing. Pro ruční kontrolu je k dispozici rozšířené ovládání.

Samozřejmostí jsou široké jog disky s dotekovým, hliníkovým povrchem a virtuální jehlou pro přesnou kontrolu tracků.

Obsah balení: Manuál, USB kabel, OTG kabel, iOS Lightning kabel, zdroj

Doplňkové parametry

Kategorie: Kontrolery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.3 kg
výstup: 2x Balanced XLR, 2x Jack 6,3 mm TRS, 2x RCA, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS, 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS,Mic Jack 6,3 mm TS
počet kanálů: 4
USB: ano
barva: černá
šířka: 657 mm
hlouba: 376 mm
výška: 45 mm
kompatibilita: Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS X 10.9.+ / 10.10.+ / 10.11.+, iOS 8 + s 8-pin Lightning konektorem, Android 5+

video