Kontroler Pioneer DDJ-SP1

Kód: 001-2
Neohodnoceno
Značka: Pioneer DJ
ZdarmaZdarma
Kontroler  Pioneer  DDJ-SP1
7 990 Kč
Skladem

DDJ-SP1 je tenký a kompaktní sub-kontroler, který využívá dvojnásobný počet Performance padů, ovladače, tlačítka a knoflíky, které při stlačení vytváří širokou škálu jedinečných zvukových samplů a efektů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pioneer DDJ-SP1

Kontroler navržený pro uživatele Serato DJ softwaru. DDJ-SP1 je tenký a kompaktní sub-kontroler, který využívá dvojnásobný počet Performance padů, ovladače, tlačítka a knoflíky, které při stlačení vytváří širokou škálu jedinečných zvukových samplů a efektů. Je koncipován jako ideální partner pro nový mixážní pult Pioneer DJM-900SRT, ale lze jej také spárovat s ostatními systémy prostřednictvím jeho funkčnosti MIDI kontroleru.

Software, jeho výhody a využití

DDJ-SP1 je určen pro uživatele Serato DJ software, kteří chtějí, aby efekty mohly být přidávány pomocí profesionální DJské sestavy dvou přehrávačů a mixážního pultu. Se sub-kontrolerem může DJ vylepšit své vystoupení několikanásobnými efekty. DDJ-SP1 obsahuje zdarma ke stažení Serato Video plug-in (běžná cena vice než $100). Plug-in je kompatibilní se Serato Scratch DJ, Scratch Live a ITCH. Vložení videa, efektů a obrazových hudebních souborů se tím stává pro uživatele velice snadnou záležitostí.

Velká rozmanitost zvukových efektů

Performance Pads: na sub-kontroleru je k dispozici 16 padů pro 7 rozdílných funkcí Hot Loop, Auto Loop, Manual Loop, Hot Cue, Roll, Slicer, a Sampler. Funkce "Sampler Velocity" určuje výstupní hlasitost samplů, založenou na tom, jak silně se do padu uhodí. Každý pad může být přiřazen jako Hot cue bod a jeho modré podsvícení bude naznačovat momentální stav pro okamžitou grafickou zpětnou vazbu.

Sampler Volume Fader: mezi Parformance pady se nachází Volume Slider pro ovládání výsledného stlačení padů. Vhodné umístění slideru umožňuje rychlé nastavení hlasitosti během toho co prsty bubnují do padů.

Slip Mode: součástí Pioneeru je funkce Slip Mode, která umožňuje nepřetržité hudební přehrávání na pozadí a to dokonce, i když jsou právě používány smyčky a Hot Cues. Tato funkce může být používána rovněž u přehrávačů a kontrolerů, které podporují Serato DJ, ale ne Slip Mode.

FX Knobs/Buttons: integrované kolíky a tlačítka jsou uspořádány pro Serato DJ Software a pro operace iZotope® effects.

Přídavné funkce:

- Sub-kontroler nabízí zdarma ke stažení Serato video (běžná cena vice než $100)
- USB připojeni a nabíjení
- DDJ-SP1 lze namontovat na stojan X-Stand (T-U101) a na přenosný stojan Pioneer DJ (prodává se samostatně)
- kompaktní rozměry a nízká hmotnost pro snadný transport

Technické parametry:

- obsažený software: Serato Video Plug-In
- vstupní a výstupní konektory: 1x USB B
- vnější rozměry: 331 mm (W) x 404 mm (D) x 108 mm (H)
- hmotnost: 7.1 kg

Systémové požadavky Serato DJ:

- kompatibilní s OS (Mac): Mac OS X (10.8.4/10.7.5/10.6.8, 32-bit (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo, (Memory) 1 GB, 64-bit (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo, (Memory) 4GB
- kompatibilní s OS (Windows): Windows® 7, 32-bit (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo, (Memory) 2 GB, 64-bit (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo, (Memory) 4GB
- rozlišení displeje: 1280 x 720 nebo vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Kontrolery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.1 kg