Kontroler Pioneer DDJ-RR

Kód: 001-6
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Kontroler  Pioneer  DDJ-RR
18 990 Kč
Skladem

DDJ-RR je menší bráška od vyšších modelů Pioneer DDJ-RZ a DDJ-RX. Má kompaktní design a intuitivní layout s velkými jog koly, která jsou nově podsvětlená, stejně jako PADy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pioneer DDJ-RR

DDJ-RR je menší bráška od vyšších modelů Pioneer DDJ-RZ a DDJ-RX. Má kompaktní design a intuitivní layout s velkými jog koly, která jsou nově podsvětlená, stejně jako PADy.

Tento 2-kanálový MIDI kontroler je určen pro software Rekordbox DJ, který má funkce jako Slip Mode, Release FX, Sequence Load nebo Deck Select. Můžete tak jednoduše přepínat mezi 4mi decky stisknutím jediného tlačítka.

Klíčové vlastnosti

  • Rekordbox DJ - K tomu kontroleru je v balení licence pro Rekordbox DJ software. Jendoduše aktivujte software pomocí přiloženého licenčního klíče, připojte DDJ-RR a začněte mixovat.
  • Podsvětlený jog - Velká jog kola s vnitřním podsvícením poskytují perfektní odezvu pro scratchování a umožňují vizuální kontrolu každého z decků. DDJ-RR má robustní jog kola z leštěného hliníku a povrchový materiál stejný jako vlajkové řady kontrolerů Pioneer nebo řady NXS2.
  • Performance PADy - Nastavte barvy Hot Cue bodů na performance PADech, které jsou vyrobeny z kvalitní gumy. Tyto PADy dovolují spoštět funkci Pad FX, Beat Jump nebo Slicer.
  • Sekvencer - Vytvořte sample sekvenci a přehrajte ji přímo z kontroleru díky tlačítku Sequence Call. Nově můžete také danou sekvenci nahrát do decku a přímo scratchovat.
  • Rozšířené funkce -DDJ-RR má funkci Slip Mode, díky které můžete používat smyčky, reverse nebo scratchovat bez ztráty beat gridu a tempa skladby. Složitější nastavení sekce FX lze nově anulovat použitím populárního efektu vinyl brake, echo nebo back spin.
  • Vysoká zvuková kvalita - DDJ-RR disponuje stejným master výstupem a zvukovovou kvalitou jako vlajková loď DD-RZ. To zaručuje kříšťálově čistý zvuk a perfektní dynamiku.

 

  • Hlavní vlastnosti:

- Plug and Play: Ano
- Přiložený software: Rekordbox dj
- DVS upgrade ready: Ano
- Kompatibilní software: Rekordbox DVS
- Systémové požadavky: OS (Windows): Windows 10/ 8.1/ 7 (poslední service pack), OS (MAC): Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9 (updatovaný na poslední verzi), CPU: Intel® processor Core™ i7, i5, i3, Intel® processor Core™ 2 Duo - 2.0GHz nebo vyšší, Memory: 4 GB nebo více, Rozlišení: 1280 x 768 nebo vyšší

Technické údaje:

- Šířka: 21,77 palců
- Výška: 2.56 palce
- Hloubka: 13,17 palců
- Hmotnost: 8,16 liber
- Zvuková karta: 24 bit / 44,1 kHz
- Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
- Odstup signálu od šumu: 105 dB
- Zkreslení: <0,003% (USB)

Performance Control:

- Počet kanálů: 2
- Deck Control: 4
- Jog Wheel: 132,5 mm z odolného hliníku
- Pad FX: Ano
- Filter: High-Low Pass Filter
- Release FX: Back Spin, Echo, Vinyl Brake
- Sampler: 16 slotů po 4 bankách
- Hot Cue body: 8
- Sekvencer: Ano
- Manuální smyčka: Ano
- Auto Beat Loop: Ano
- Beat Jump: Ano
- Slip Mode: Ano
- Needle Search: Ano

Fadery:

- Fader Start: Ano
- Nastavitelná křivka crossfaderu: Ano

Konektory:

- Vstupy: 2 PHONO/LINE (RCA), 1 MIC (1/4 inch Jack)
- Výstupy: 2 MASTER (XLR, RCA), 1 BOOTH (1/4 inch TRS Jack), 2 HEADPHONE MONITOR (1/4 inch Jack, mini-jack)
- USB: 1 USB B port

Doplňkové parametry

Kategorie: Kontrolery
Hmotnost: 3.71 kg