CI2+ Production Kit Steinberg

Kód: 567
Neohodnoceno
Značka: Steinberg
4 790 Kč
Dostupnost do 3-4 týdnů

USB zvuková karta 2in/out, 2x mic, transport, Cubase AI + WaveLab LE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Steinberg CI2+ nabízí kombinaci USB studiového rozhraní (zvukové karty kombinované se specializovaným ovladačem) a softwarového sekvenceru Cubase AI a masteringového software WaveLab LE.. K dispozici jsou dva XLR kombinované vstupy, které nabízejí dva mikrofonní předzesilovače, včetně phantomového napájení, jeden Hi-Z vstup pro přímé připojení kytary a konektor pro připojení nožního přepínače.
Druhou částí je specializovaný DAW ovladač obsahující inovativní AI Knob, jehož funkce jsou integrované ve všech verzích Cubase (od verze 4). Všechny nástroje tak máte v jedné krabičce. Ta vám pomůže zaznamenávat a produkovat projekty dle vašich představ.CI2 v bodech

  • Kompletní systémové řešení pro záznam hudby za jedinečnou cenu.
  • Snadné ovládání díky Project Assistance – uzpůsobeno pro začátečníky.
  • Funkce prohlížeče pomáhá a provádí tvorbou projektu.
  • Interaktivní funkce záznamu umožňují záznam i v případě, že máte plné ruce (hrajete na nástroj), díky možnosti spouštění nožním pedálem.
  • Kompletně integrované ovládání produkčního systému Steinberg Cubase
  • Vysoce precizní AI Knob ovladač umožňuje ovládat libovolnou verzi Cubase, parametry plug-in efektů a VSTi nástrojů.
  • LEDky zobrazující stav zařízení – jestliže LEDky svítí, je zařízení CI2 připraveno. Stačí pouze zapojit a hrát. Není potřeba žádné další nastavení.
  • Dva vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovače s phantomovým napájením +48V a napájením pouze přes USB – to nabízí absolutní svobodu při mobilním záznamu.
  • Kvalitní zpracování garantované firmou Yamaha a jejími standardy.
  • Kompatibilní s Mac i PC

Obsahuje Cubase AI

Cubase AI je speciální verze produkčního systému Cubase firmy Steinberg. Postaven je na stejné technologii jako plná verze Cubase a nabízí vysoký výkon, řadu funkcí, snadné užívání, editaci, práce s MIDI sekvencemi a mixáž – zejména pro uživatele, kteří se softwarem Steinberg užívají hardware Yamaha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební produkce
Záruka: 2 roky
parametry: Připojení k počítači USB Analogové vstupy celkem 2 Analogové výstupy 2 Linkové vstupy 2 Mikrofonní vstupy 2 Nástrojové vstupy (HiZ) 1 Sluchátkový výstup 1 Počet MIDI vstupů 0 Počet MIDI out 0 Stand-alone operace NE Operační systém OS X Operační systém Windows Počet kanálů ADAT in 0 Počet kanálů ADAT out 0 Počet kanálů AES in 0 Počet kanálů AES out 0 Počet kanálů S/PDIF in 0 Počet kanálů S/PDIF out 0 Produkční software zdarma Cubase LE / AI Produkční software zdarma WaveLab LE DSP efekty NE