Maschine Jam + 2 hodiny školení

Kód: 010-02
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Maschine Jam balicek
10 480 Kč
Skladem

2 hodiny školení + Maschine JAM 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová Maschine stvořena do studia i pro jamování.

 Komplete 11 Select součástí zdarma!

 Specifikace:

  • Produkční a performance systém pro Maschine SW a komplete
  • Designován pro rychlý, intuitivní sekvencing a kompletní stavbu tracků
  • Pokročilý workflow programování bících, melodií i akordů
  • Součástí Maschine SW a Komplete 11 Select

Připravena k Jamování

Novinka Maschine Jam je vybavena 8 dotykovými Smart Stripy pro kreativní práci se zvukem, efekty, akordy či melodiemi a dále maticí 8x8 barevně podsvícených padů určených pro 8-kanálový step-sekvencer, rychlé přepínáni patternů při živých jamování a vytváření bicích linek, melodií, akordů nebo aranží. Součástí balení je SW Maschine 2.5, balík Komplete Select a 2 Maschine Expansion dle vlastního výběru.

Moderní diginální nástroj

 Maschin JAM díky skvělé integraci perfektně pracuje s uznávanác softwarem Maschine. Rychle přenesne svoje nápady k životu díky jednoduchému workflow, které se navíc stále vyvýjí. Začněte tvorbou nečeho nového díky bezprostřednost dotekového ovládání. Poté lehce ukládejte, nahrávejte a upravujte svoje tracky v rychlém prostředí Maschine SW. 

Navíc, bez ohled na setup který používáte, Maschine JAM vždy můžete pžipojit jako plugin ve vašem DAW nebo jako MIDI kontroler na populárních platformách.

 

Revoluční Smart Touch Strips

Nová Maschine Jam disponuje revolučními multidotekovými Smart Touch Strips, které jdou opravdu jediné svého druhu. Perform mód vám dovoluje překrývat zvukové vrsty pomocí unikátního Maschine Peform Fx.


Komplete Select zdarma

Přes 29GB prefesionálního hudebního obsahu je dodáváno společně s Maschine Jam a vše je s tímto nsátroje plně kompatibilní. Ušetříte více než 5000,- korun za Komplete Select, který je součástí a který můžete rozšířit až na verzi Komplete Ultimate.

Doplňkové parametry

Kategorie: EDU balíčky
Záruka: 2 roky