Traktor Kontrol S5 Native Instruments

Kód: 001-9
Akce
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Traktor S5 1
18 800 Kč
Skladem (1 ks)

B-SKLAD, rozbalený. DJ a STEMS kontroler, 4-kanály, 2x LCD displej, Traktor PRO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší bratr "es-osmičky" Traktor Kontrol S5 je tu!

Nový STEMS DJ kontroler, FX a STEMS jednotky pro každý kanál, dva LCD displeje a Touch strips pro absolutní kontrolu a plnou verzí TRAKTOR PRO. 

 

Specifikace:

4-kanálový inovativní DJ & STEMS kontroler
Integrované Audio rozhraní 24-bit/48kHz
2x FX a STEMS jednotka s RGB podvícenými pady
2x LCD displej s vysokým rozlišením
Dotekové LED Touch-strips™ pro snadnou manipulaci 
Plug & Play podpora TRAKOR PRO 2 (součástí)
Podpora formátů: MP3, WAV, AIFF, AUDIOCD, FLAC, OGG, WMA, ACC
Rozměry: 32,3 x 50 x 6,6 (cm), váha: 4,0 (kg)

Vše co moderní DJ potřebuje!

TK S5 je 4-deckový all-in-on DJ kontroler postaven tak aby vyhovoval profesionálům ale i úplným začátečníkům. Časem prověřené displeje (použité například na TK S8 nebo D2) s vysokým ozlišením a dotekové prvky maximálně pozvednou vaši kreativitu společně s novým a revolučním formátem STEMS! 

Kontroler je postaven pro oblíbený DJ SW Traktor PRO 2, který používají skuteční profesionálové z celého světa. Pronikněte do světa hudby se 4-decky, podporou nového a bezesporu revolučního hudebního formátu a jednoduchým přístupem k iTunes knihovně.

Maximální integrace knihoven ITunes znamená urychlenou "beat detekci" a tracky jsou tak načteny téměř okamžitě. Na S5 můžete rovněž samotný Beatgrid přizůsobit v reálném čase - to vše přímo na displejích.

Nové decky

Jednoduché a intuitivní. Touch-sensitivní Browse, Loop a FX knoby vyvolají "pop-up" panely na displayi. Precizní touch strip vám umožní scratchování, dorovnávání pitch bendem a search v tracku.

8 barevných performance padů odemyká dvěře do kreativního hraní. Nařež si track do jednotlivých sliců ve Freeze Modu a vytvoř něco uplně nového, uprav loopy, odpal Hot Cues a ovládej STEM nebo Remix decky!

TK S5 je stvořen pro kreativitu, nikoliv jen pro nazáživné pouštění tracků. Vypilujte s svůj vlastní a jedinečný styl!

Audio interface

Nová S5 má zabudovanou zvukovou kartu přinášející napojení na 24-bit/48kHz. Připojit se můžete na jakýkoliv audio systém a to buď XLR nebo RCA master výstupem, navíc 1 booth výstup na odposlechy.
Zároveň je zde také jeden nezávislý vstup na připojení mikrofonu, MP3 přehrávač nebo jiné zařízení.

STEMS

Revoluční formát STEMS absolutně mění způsob DJingu. STEMS je otevřený, mult-chanel audio soubor jenž v sobě kloubí kompletní track rozdělený do 4 stop. Skladá se tedy například z stop bichích, basové linky, melodie a vokálu. každý element STEMS tracku je nezávislý na ostatních a tedy samostatně použitelný a efektovatelný. 

Traktor Kontrol S5 umožňuje hraní s novým formátem STEMS, jakmile projde analýzou. Mute nebo unmute, ovládání hlasitosti a filtery na padech a na dotyk citlivými encodery. Na jednotlivé vrstvy Stems decků přidávejte libovolné efekty. 

Systémové požadavky:

MAC OS X 10.8. nebo 10.9., Intel® Core™ i5, 4 GB RAM
Windows 7 or 8 (32/64 Bit), 2.0 GHz Intel® Core™ i5 nebo AMD A-Series, 4 GB RAM

Parametry

  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 323 mm
  • Výška: 66 mm
  • Hmotnost: 4 kg
  • Software: Traktor Pro (plná verze)

Doplňkové parametry

Kategorie: DJ technika
Záruka: 2 roky