PIONEER DJ DDJ-1000

Kód: 642
Neohodnoceno
Značka: Pioneer DJ
ZdarmaZdarma
ddj 1000 2
31 990 Kč
Objednáno (1 ks)

NOVÝ 4 kanálový DJ kontrolér

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace Pioneer DJ DDJ-1000

NOVÝ REKORDBOX DJ EXPERIENCE

Zažíjte co nejvíce nových funkcí rekordbox dj pomocí specializovaného 4 kanálového DJ kontroléru. Díky profesionálnímu uspořádání zděděnému z modelů vlajkové lodi NXS2 je to přenosné kompaktní řešení pro vystoupení na večírcích a v klubech všech kategorií. Model DDJ-1000 obsahuje zcela nová LCD obrazovka s vysokým rozlišením na každém otočném jogů, což umožňuje intuitivně mít vše pod kontrolou.

Výbírejte skladby plynule díky nové funkci Related Tracks. Pioneer DDJ-1000 má vestavěnou jednotku se 14 efekty Beath FX + 4 nové funkce Padů s 16 barevnýma modulacema.

JOG DISPLEJ

Přizpůsobitelný barevný LCD displej se nacházejí ve středu každého jogů. Lze nastavit pouze informace, které potřebujete. Ať už se jedná o BPM, waveform, pozici přehrávání nebo body Hot Cue a Loop.

CLUBOVÝ LAYOUT

Přechod na tento DDJ-1000 kontrolér je snadný, protože rozvržení je zděděné z klubové standardní CDJ. Výsledkem je, že se cítíte jako u hraní z klasických CD, anebo USB.

ZLEPŠENÝ MAGVEL FADER

Vysoce odolný pro více než 10 milionů pohybů, nový MAGVEL FADER dělá složité výkony snadné! Navíc rafinované softwarové zpracování jogového kola a crossfaderu výrazně snižuje latenci, takže scratching je jednodušší a přirozenější než kdy jindy. 4 NOVÉ EFEKTY

Přidejte do své tvorby 4 nové efekty (Enigma Jet, Mobius Saw, Mobius Triangle and Low Cut Echo), spolu s předešlími 10 efekty z řady DJM. DDJ-1000 ¬ také obsahuje čtyři Sound Color FX (pitch, filter, dub Echo a Noise).

PERFORMANCE PADy

Mějte perfektní přehled díky 16 podsvícených pryžových padů, které spouští Hot Touch, Pad FX, Beat Jump, Sampler, Keyboard Mode, Beat Loop a Key Shift.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DJ technika
Záruka: 2 roky