Native Instruments Traktor Kontrol Z2

Kód: 436
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma 15 590 Kč –1 %
Native Instruments Traktor Kontrol Z2
15 590 Kč –1 % 15 490 Kč
Skladem

Traktor Kontrol Z2 je nejmodernějším DJským ovladačem v těle profesionálního 2+2 kanálového mixu – a obsahuje Traktor Scratch software.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace:
 
  • 2+2 kanálový DJský mix/ovladač a 24-bitové zvukové rozhraní
  • Nejlepší ve své kategorii s kvalitním, robustním hliníkovým casem
  • Ergonomické rozložení ovladačů, podle standardů v daném odvětví; 3-pásmový EQ a navíc specializované ovladače filtrů na kanál
  • Přesné navržené vysoce kvalitní ovladače a tlačítka, plus provotřídní fadery od InnofaderT™
  • Více-barevná Remix DeckT™, spouštěcí cue point tlačítka a LED zobrazení smyček
  • Vestavěný napájený USB hub* pro další 2 DJské ovladač, jako jsou například
  • TRAKTOR KONTROL F1 nebo TRAKTOR KONTROL X1
  • Okamžitá instalace pomocí plug-and-play, s plnou verzí softwaru Traktor Scratch Pro 2.5** a médii s časovým kódem v ceně
  • Macro FX ovladač pro expresivní práci se zvukem a efekty Traktor
  • Inovativní režim Flux pro maximální kreativitu a naprosto precizní načasování

Nová definice standardů v dané oblasti

Traktor Kontrol Z2 je první DJský 2+2 ovladač a mix. Postavený je tak, aby odolal těžkým nárokům při profesionálním použití v klubu. Z2 exceluje jako moderní mix vedle klasických gramofonů a CDJů, ale také jako rozbočovač pro současné použití ovladače, včetně Remix Deck.
 
Naprosto nový Macro FX a Flux Mode v poslední verzi softwaru Traktor rozšiřuje váš kreativní arzenál. Vysokou spolehlivost zajišťuje odolný kov caseu, robustní ovládací RGB tlačítka i Innofadery™. Ať je váš styl jakýkoliv, vítejte v budoucnosti.
 
Díky kombinaci toho nejlepšího ze svých předchůdců, je Traktor Kontrol Z2 výkonným dvoukanálovým stand-alone mixem a navíc přidává další dva kanály pro Remix Deck. Díky tomu, že je software Traktor Scratch Pro 2 součástí balení, dostanete opravdu luxusní kousek.
 
Traktor Kontrol Z2 nabízí spolehlivost a profesionální zvukovou kvalitu, která je nezbytná pro největší světová pódia a nejžhavější kluby.
 
Profesionální XLR výstupy a 24-bitová kvalita zvuku zaručují to, že vaše hity budou mít maximální dopad. Přesné otočné ovladače, více-barevné ovladače cue point a Innofaders™ vám umožňuje naprosto přesné ovládání vašich setů. Je jedno, jestli používáte vinyly, CDJ, nebo přehráváte digitální soubory pomocí Traktor Scratch ovládaný timecodem. Přepínání mezi formáty je otázkou stisku jediného tlačítka – nepřerušený, bleskový tok kreativity. A díky pevnému caseu máte jistotu, že váš nabitý program si svou daň na vašem novém nástroji nevybere.
 
Myslíte, že víte, kde jsou limity? Smažte je.
 
Poprvé přidává Traktor Kontrol Z2 pro software Traktor Macro FX. Zničte stopy k nepoznání pomocí naprosto nových kombinací efektů, jako jsou Wormhole, LaserSlicer a Bass-o-matic – výrazné ovládání zvuku pomocí jediného ovladače.
 
Jestliže žonglujete s cue místy nebo smyčkami, Flux Mode sleduje čas, a tak se můžete spolehnout, že vždy zapadnete přesně do toho správného momentu – mocná zbraň pro všechny kreativní DJe.
 
Díky USB rozbočovači Z2 je integrace většího počtu ovladačů Traktor Kontrol F1 nebo X1 naprosto jednoduché. Stačí je zapojit a můžete hned hrát. Uvolníte tak další USB porty vašeho notebooku.
 
Chcete začít používat vlajkovou loď Traktor Scratch Pro 2 s Remix Deck™ technologií a Traktor Scratch timecody vinyly v rekordním čase? Jednoduše připojte Z2 k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a začněte.
 
 
Hardware
 
DJ mix je postaven na standardech daného odvětví, takže Traktor Kontrol Z2 nabízí intuitivní, ergonomické a dobře známé rozmístění všech ovládacích prvků. Od prvního okamžiku, kdy se k Z2 dostanete, vám bude připadat dobře známý. Mezi ovladači je dostatek prostoru. Sekce 3-pásmového EQ a samostatné ovladače filtru na každý kanál – vše na tom správném místě – to vám dává maximální možnou kontrolu nad zvukem.
 
Otočné ovladače pro Traktor Macro FX a Remix Decks jsou umístěné v ovládací sekci, podél Flux Mode tlačítek. Díky tomu je ke všemu snadný přístup a více-barevná tlačítka pro spouštění cue bodů umožňuje skákat z místa na místo a přepracovat tak váš track.
 
Vysoce odolný hliník staví celé zařízení na zcela novou úroveň. Přesné otočné ovladače, tlačítka a Innofaders™ fadery umožňují naprosto precizní ovládání vašich souborů.
 
Prvotřídní podsvícená tlačítka Z2 nabízejí přesnou vizuální zpětnou vazbu, a to i v těch nejtemnějších klubech. Napájený USB rozbočovač, který je součástí, umožňuje připojit další dva ovladače, jako jsou Traktor Kontrol F1 nebo X1 a tím si uvolníte USB porty v notebooku.
 
Traktor Kontrol Z2 je od základu navržen pro pevný zvuk do klubů. Od napájení s nízkým hlukem, přes 24-bitovou zvukovou kartu, Cirrus Logic převodníky, až po profesionální XLR výstupy. Každá komponenta byla zvolena tak, aby vaše vystoupení mělo co nejlepší účinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: DJ technika
Záruka: 2 roky