Sluchátka Beats Pro black

Kód: 510
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
MHA22 AV6
10 999 Kč
Skladem

Sluchátka přes uši Beats Pro jsou určena pro náročné použití ve studiu nebo v klubu. Nabízejí dokonalý poslechový zážitek, hlubokou basovou odezvu a zvuk v celém spektru. Nejsou v nich žádné obvody pro zesílení zvuku nebo odstranění šumu, které by přidávaly další frekvence, zabarvovaly zvuk nebo zkreslovaly basovou odezvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvuk ve studiové kvalitě

Sluchátka Beats pro se vrací ke kvalitě, která se při moderním komprimování souborů vytratila, a dopřejí vám hudbu v takové podobě, jak ji původně slyšeli umělci ve studiu.

Čisté výšky a hluboké basy

Ocelová a hliníková konstrukce poskytuje dobrou vnitřní platformu, ze které se basy rozezní celým vašim tělem.

Odolné provedení, které něco vydrží

Žádný laciný plast, žádné rozštěpené kabely Sluchátka Beats Pro jsou vyrobena z hliníkového dělovinového rámce s matně černou anodizovanou povrchovou úpravou, do kterého jsou zasazeny plněné kožené mušle.

Opravdová redukce hluku

Řádně polstrované, otočné mušle dokonale eliminuji okolní hluk i bez vypínačů a baterií. Dopřejte si studiovou kvalitu ve sluchátkách.

Snadné sdílení

Sluchátkový kabel zapojte do jedné mušle a druhý port se automaticky přepne na výstupní režim – vaši přátelé tak mohou poslouchat stejnou hudbu jako vy.

 Vložený - 6

Studiová kvalita slouží k naprosto přesnému nahrávání, mixování a přehrávání. Větší hustota pěny v mušlích a přesné dosednutí na uši znamená úžasně čistý a věrný zvuk.
Kabel zapojte do jedné mušle a druhý port se přepne na výstupní režim – o svůj poslechový zážitek se tak snadno můžete podělit s ostatními.
Odklápěcí mušle umožňují snadno naslouchat dění v místnosti, studiu nebo klubu bez nutnosti sundat sluchátka.
Poskytují úžasnou izolaci zvuku, maximální pohodlí a minimálně unavují uši.
Mušle lze sundat a umýt.

 

Vložený - 8
S odolným, pozlaceným adaptérem (1/4 palce) jste připraveni hrát kdekoli a díky poutkům ho nikde nezapomenete. Ke sluchátkům Beats Pro můžete připojit další, aby i přátelé mohli poslouchat ve svých sluchátkách vaše mixy.  

Obsah balení :

Sluchátka přes uši Beats Pro
Zvukový kabel 3,5 mm
Zvukový adaptér
Kabel s mikrofonem a dálkovým ovládáním pro zařízení iOS
Transportní pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: DJ sluchátka
Záruka: 2 roky
délka kabelu: 200 cm
provedení: přes ucho
ostatní funkce: s ovládáním a mikrofonem